حمل بار و اثاثيه از مشهد به اهواز با خاور 70% تخفيف
نوشته شده توسط : barbarimashhad

باربري مشهد - حمل بار و اثاثيه منزل و اداري توسط خاور مسقف خاور روباز از مشهد به اهواز دزفول آبادان ماهشهر خرمشهر  با 70% تخفيف زير نظر اتحاديه حمل و نقل شهري و بين شهري و همچنين ثبت شده در 118 مخابرات در اسرع وقت و در تمام ساعات شبانه روز و 7 روز هفته با كارگران ماهر و بارچين هاي حرفه ايي صورت مي پذيرد.

اثاث كشي و اسباب كشي از مشهد به اهواز و تمامي شهرهاي استان خوزستان با خاور مسقف و خاور روباز تخصص باربري مشهد به خوزستان مي باشد بنابراين اگر تصميم داريد از مشهد به اهواز نقل مكان نماييد و يا كالاي اداري تجاري خود را به اين شهر استان ارسال كنيد با افتخار باربري مشهد به در خدمت شما خواهد بود.

يك نكته بسيار مهم حمل بار و اثاثيه توسط خاور با همكاري باربري مشهد به اهواز و استان خوزستان اين مي باشد كه داراي ارزانترين قيمت كرايه نرخنامه و تعرفه حمل بار شهري و بين شهري مي باشد لذا شما مشتريان عزيز وقتي از سرويس خاور باربري مشهد جهت اثاث كشيو اسباب كشي استفاده مي نماييد قطعا با ارزانترين قيمت كار اثاث كشي خود را به پايان رسانده اييد.

باربري مشهد به اهواز داراي تنوع بسيار خوب از انواع خاورهاي مسقف و خاورهاي روباز مي باشد كه تماما مدل بالا بوده و در تمام ساعات شبانه روز آماده سرويس دهي مي باشد لازم به يادآوري مي باشد كه حمل بار توسط خاور بار باربري مشهد به اهواز در حدود يك دهه قبل به طور همزمان در مشهد و تهران با نام تجاري نتسان و با هدف فراهم نمودن ناوگاني از انواع خاور هاي مدل بالا شروع به فعاليت نمود و تا به امروز توانسته است به موفقيت هاي چشمگيري برسد.

مديران باربري مشهد به اهواز تمام تلاش خود را به كار گرفته اند تا تنوع گسترده از انواع خودروهاي ديگر در كنار خاورهاي مسقف و خاورهاي روباز را براي رضايتمندي بيشتر مشتريان فراهم نمايند كه از آن جمله ميتوان به نيسان وانت كاميونت كاميون تريلي و ده چرخ اشاره نمود كه اين موضوع باعث گرديده است تا هر نوع نياز مشتري براي حمل كالا براورده شود.

فراهم نمودن انواع خاور مسقف و خاور روباز در باربري مشهد به اهواز و شهرهاي دزفول آبادان ماهشهر خرمشهر از استان خوزستان و همچنين خدمات جانبي ديگري از جمله بسته بندي اصولي و حرفه ايي كالا و اثاثيه – صدور بارنامه معتبر – صدور بيمه نامه معتبر – حمل بارهاي سنگين مانند گاو صندوق و ... باعث شده است تا هر روز بر رضايتمندي مشتريان افزوده شود.

حمل بار و اثاثيه از مشهد به اهواز و تمامي شهرهاي استان خوزستان توسط خاور مسقف خاور روباز كاميونت كاميون تريلي و ده چرخ : اهواز يكي از كلان‌شهرهاي ايران است، كه در بخش مركزي شهرستان اهواز قرار دارد و از سال ۱۳۰۳ تا كنون به‌عنوان مركز استان خوزستان شناخته مي‌شود. جمعيّت اين شهرستان طبق سرشماري مركز آمار ايران در سال ۱۳۹۵ حدود ۱٬۳۰۳٬۰۰۰ نفر مي‌باشد ، كه به‌عنوان هفتمين شهر پرجمعيت ايران به‌شمار مي‌آيد.

حمل بار و اثاثيه از مشهد به اهواز و تمامي شهرهاي استان خوزستان توسط خاور مسقف خاور روباز كاميونت كاميون تريلي و ده چرخ : دزفول شهري در جنوب غربي ايران است، كه با مساحت ۴۷۶۲ كيلومتر مربع، سي‌امين شهر پرجمعيت كشور محسوب مي‌شود و در كنار رودخانه دز، در بخش‌هاي جلگه‌اي استان خوزستان واقع شده‌است. اين شهر در ارتفاع ۱۴۳ متري از سطح دريا مستقر مي‌باشد و از شهرهاي شمالي خوزستان بشمار مي‌آيد.

حمل بار و اثاثيه از مشهد به آبادان و تمامي شهرهاي استان خوزستان توسط خاور مسقف خاور روباز كاميونت كاميون تريلي و ده چرخ : آبادان شهري در استان خوزستان و جنوب‌غرب ايران، مركز شهرستان آبادان و از مناطق آزاد بازرگاني ايران است كه بر جزيره‌اي هم‌نام خود در ۵۳ كيلومتري خليج فارس در نزديكي با مرزهاي عراق و كويت جاي گرفته‌است. اين شهر همچنين داراي فرودگاه و بندر است و به دليل داشتن پالايشگاه نفت و پتروشيمي راهبردي بودن و هم‌مرزي با كشور عراق، از زمان جنگ جهاني دوم يكي از مهم‌ترين شهرهاي خاورميانه و ايران بوده‌است. يكي از بزرگ‌ترين پالايشگاه‌هاي نفت جهان در اين شهر قرار دارد. نفت از اغلب مناطق خوزستان با لوله به اين شهر مي‌رسد و پس از تصفيه به كليه جهان صادر مي‌شود. نزديكترين شهر به آبادان، خرمشهر است كه حدود ۱۵ كيلومتر با اين شهر فاصله دارد.

حمل بار و اثاثيه از مشهد به ماهشهر و تمامي شهرهاي استان خوزستان توسط خاور مسقف خاور روباز كاميونت كاميون تريلي و ده چرخ : بندر ماهشَهر شهري است كه در جنوب استان خوزستان كشور ايران با طول جغرافيايي ۴۹ درجه و ۱۳ دقيقه و عرض جغرافيايي ۳۰ درجه و ۳۳ دقيقه واقع شده‌است. شهر ماهشهر، مركز شهرستان بندر ماهشهر است. ارتفاع اين شهر از سطح دريا حدود ۳ متر مي‌باشد. ماهشهر كنوني شامل دو بخش مي‌باشد، ماهشهر قديم و ديگري موسوم به ناحيهٔ صنعتي. بندر ماهشهر داراي مساحت ۲۷۱۳ هكتار مي‌باشد كه پس از اهواز، دزفول و بهبهان وسيع‌ترين شهر خوزستان است. بندر ماهشهر داراي ۳۷۲ هكتار بافت فرسوده‌است كه مساحت زيادي مي‌باشد و حدود ۱۵٪ كل مساحت شهر است.

:: بازدید از این مطلب : 64
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : یک شنبه 28 دی 1399 | نظرات ()
مطالب مرتبط با این پست
لیست
می توانید دیدگاه خود را بنویسید


نام
آدرس ایمیل
وب سایت/بلاگ
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

آپلود عکس دلخواه: